Ždírec - Hromnice 22:22 (13:11)

Sestava:

Brankář: Fiala Jakub, Pospiszyl Tomáš

obrana: Láska Lukáš, Zrno Pavel, Nygrýn Jaroslav, Vrátník Martin

Útok: Pospiszyl Zygmung 8, Řežábek Martin 5, Kotous Jan 3, Kotous Jakub 6, Stehlík Ondřej

Léto uteklo jako voda, a opět se po dlouhé přestávce přihlásila o slovo Národní házená. I letošní rok je ve znamení pandemie viru Covid 19, ale i přes pandemii se podzimní část soutěžního ročníku 2021/2022 rozběhla a budeme všichni doufat, že se podzimní část dohraje. Los nám určil jako prvního soupeře hráče z Hromnic. K utkání jsme nastoupili 22. 8. 2021 od 15:00 h. na domácím hřišti. Celé utkání mělo vyrovnaný průběh. Na začátku utkání se sice tým Hromnic dostal do dvougólového vedení, které jsme, ale velice rychle dotáhli a dostali jsme se do dvougólového vedení, který jsme si do konce prvního poločasu drželi. První poločas jsme vyhráli 13:11. Od druhého poločasu začalo mírně pršet. Do druhé půlky druhého poločasu jsme si před soupeřem drželi dvougólový náskok. Tým Hromnic v posledních 10ti minutách utkání náš náskok stáhl. Když už jsme si všichni mysleli, že si výhru o jednu branku pohlídáme, přišel trest po konci utkání, který tým Hromnic proměnil a výsledek tak skončil nerozhodně 22:22. V Neděli 29. 8. 2021 nás od 14:30 hod čeká odveta v Hromnicích.